SEO-просування сайту Respect Dental

Respect Dental – це сучасний стоматологічний центр, який надає широкий спектр послуг в Івано-Франківську. У клініці працюють спеціалісти вузького профілю, є підрозділи дитячої стоматології та дентальна лабораторія. Крім того, клініка має свою парковку, транспортну зупинку, а в 2023 році при клініці почав працювати благодійний фонд для надання допомоги дітям і дорослим з особливими потребами.

*зображення на сторінці кейсу належать проєкту Respect Dental.

Перейти на сайт
SEO-просування сайту Respect Dental logo

Вхідні дані

Ми почали працювати з стоматологічним центром у травні 2022 року. До 2022 року SEO-менеджерка нашої команди вже займалася цим проєктом, тож сайт знаходився на перших позиціях за найбільш цільовими локальними ключовими фразами, як от «стоматологічна клініка Івано-Франківськ», «стоматологія Івано-Франківськ» тощо.

Проте після зміни структури і дизайну сайту потрібно перевірити технічні налаштування, оптимізувати нові розділи та знайти додаткові можливості для залучення трафіку з пошукових мереж.

Також з сайту була повністю видалена російська версія і російськомовний трафік потрібно було перекрити новим – більш релевантним і якісним.

SEO-просування сайту Respect Dental Full Width

Виконані роботи

Оскільки клініка надає великий перелік послуг, у нас була можливість створити сторінку для найбільш запитуваних послуг та оптимізувати їх як за найпоширенішими запитами. Крім того, було вирішено залучити трафік через блог сайту, запровадивши регулярне написання корисних статей з урахуванням інформаційних ключових запитів.

Основні роботи:

 • Виправили технічні помилки
 • Оптимізували зображення та фото, зокрема великі фото лікарів та клініки.
 • Зібрали релевантні ключові фрази і теми для статей з потенціалом для трафіку і послуг.
 • Склали контент-план SEO-статей, розподіливши ключові фрази за темами.
 • Регулярно виправляємо помилки, якщо такі виникають, перевіряємо коректність усіх налаштувань.

Оскільки це місцева клініка, ми маємо можливість регулярно проводити зустрічі з замовниками та презентувати всі результати просування.

Результати роботи

Зараз сайт клініки Respect Dental отримує найбільше трафіку з Google з-поміж усіх локальних стоматологічних клінік. Сайт оптимізований за основними ключовими фразами, що стосуються стоматології та відділень клініки, а також за інформаційними ключовими фразами, тож знаходиться на першій сторінці за обома типами ключових запитів. Також статті блогу потрапляють у блок «People also ask», що також приносить чималий щомісячний трафік і підвищує впізнаваність клініки. Ми продовжуємо працювати над просуванням сайту Respect Dental.

SEO-просування сайту Respect Dental slide
SEO-просування сайту Respect Dental slide
SEO-просування сайту Respect Dental slide

Порівняльна характеристика

За час роботи ми отримали чудові результати. І зараз робота над сайтом продовжується.

 • В 6-7 разів збільшився український трафік сайту. Трафік на сайт з пошуку Google збільшився з 1250 до 7700 переходів за місяць. Кожного місяця трафік сайт збільшується, окрім незначних сезонних коливань.
 • В 9 разів збільшилася кількість показів сайту в пошуку Google – з 32 000 до 294 000 показів за місяць.
 • На 4-и позиції знизилася середня позиція сайту в пошуку Google – з 12 на 8. Тобто більшість запитів з’явилися на 1 сторінці пошуку замість другої!
х7

щомісячний трафік з мережі Google

х9

покази сайту у пошуковій мережі Google

8

середня позиція сайту в Google

Розвивайте свій проєкт онлайн разом з нами

Ми робимо все, щоб вигідно представити ваш бізнес чи проєкт онлайн. Зверніться до нас сьогодні, щоб ми сформували найкращу пропозицію, розрахували вартість та почали роботу.

Form Arrows

  Виберіть тему
  • Розробка сайтів

  • Розробка дизайну

  • SEO-просування

  • Реклама

  • Комплекс послуг

  • Співпраця

  • Інше

  Надсилаючи форму, ви підтверджуєте, що ознайомлені з Політикою конфіденційності та Угодою користувача сайту.